دربـــــاره ما

صدر رزین خاور

صــــدر رزیــــن خــــاور

درباره ما

شرکت صدر رزین خاور با هدف تولید انواع رزین‌های تخصصی پایه آب در سال 1386 در منطقه صنعتی گرمسار تاسیس گردید. تقاضای روزافزون بازارهای جهانی به رزین‌های امولسیونی استایرن _ بوتادین باعث شد ، این مجموعه با نگرشی متفاوت به انواع تخصصی تر آن ، به همراه بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر تجربه و دانش فنی پرسنل خود ، این محصولات را به مرحله تولید رسانده و در سال 1395 با نام تجاری پتروتکس روانه بازار نماید.
 
تاکید بر کیفیت کالای تولید شده ، توسعه بخش R&D و ارتباط نزدیک با مشتریان به جهت سرویس‌دهی بهتر ، موجب شد این شرکت در مدت زمان کوتاهی به بزرگترین واحد تولیدکننده رزین‌های امولسیونی در ایران تبدیل شود.
این موضوع نه تنها انتظارات بازار از این مجموعه را افزایش داد ، بلکه به دلیل ایجاد بار مسئولیت بیشتر ، این شرکت را بر آن داشت تا در کنار دستیابی به فناوری های جدید به طراحی و ساخت ماشین آلاتی پیشرفته و فراهم سازی امکاناتی مدرن جهت پاسخگویی به نیازهای حال و انتظارات آتی بازار اقدام نماید. در حال حاضر این کارخانجات در کنار تولید روتین این نوع محصولات ، انواع رزین‌های مورد درخواست مشتریان ، مطابق با نظرات آنها را تولید و به ایشان عرضه می‌نماید.
این مجموعه بزرگترین سرمایه و دارایی خود را ، پرسنلی کارآزموده و دلسوز و همچنین مشتریانی گرانقدر و وفادار دانسته که بیشترین نقش را در نیل به جایگاه فعلی این شرکت دارا می‌باشند.