دستکش پزشکی و صنعتی

دستکش نیتریل :
تولید دستکش های معاینه و جراحی ، به‌دلیل لزوم محافظت کادر درمانی و بیماران و جلوگیری از انتقال آلودگی ، همواره از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بدیهی است انتخاب مواد اولیه مناسب، در کنار دقت در فرآیند تولید ، از اصول اولیه دستیابی به این مهم می‌باشد.
در حال حاضر لاتکس‌های طبیعی به دلیل ایجاد حساسیت پوستی در برخی افراد ، به تدریج از چرخه تولید این محصولات حذف شده و جای خود را به لاتکس‌های اکریلونیتریل بوتادین داده است.
لاتکس اکریلو نیتریل بوتادین ، به دلیل خاصیت ضد آلرژی و نیز انعطاف‌پذیری و قدرت کشش بالا ، پرکاربردترین رزین در تولید این نوع از دستکش هاست .
دوام خوب و مقاومت عالی در برابر سوراخ شدن و پارگی ، مقاومت بالا به مواد شیمیایی مانند آمونیاک ، سفیدکننده‌ها ، اسیدها و مواد قلیایی و همچنین آلاینده‌های بیولوژیکی مانند باکتری‌ها و ویروس‌ها ، به همراه حساسیت لمسی عالی و استفاده راحت ، عواملی هستند که این محصول را از سایر محصولات متمایز می‌نماید.
تولیدات این شرکت ، انتخابی مناسب جهت تولید این نوع دستکش‌ها با قابلیت پودر‌پذیری دلخواه می‌باشد.

دستکش صنعتی و کار:
در تولید این نوع دستکش، از لاتکس‌های استایرن بوتادین (XSBR) و نیتریل (NBR) استفاده می‌شود .
این لاتکس‌ها مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا و انعطاف پذیری عالی را فراهم می‌کنند . دستکشهای صنعتی و کار معمولا از چند لایه لاتکس بهمراه انواع نخ یا پارچه تولید می‌گردند .
لاتکس های تولید شده در این شرکت، با ایجاد چسبندگی عالی به نخ و پارچه، و همچنین خاصیت الاستیکی بسیار بالا و دوام عالی ، مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی، شوینده‌ها ، روغن ، گریس و شوک الکتریکی داشته و در ساخت دستکش جهت استفاده در صنایع مختلفی نظیر نفت، پالایش و پتروشیمی،خودرو ، لوازم خانگی، چاپ و بسته بندی، حمل و جابجایی انواع مصالح ساختمانی ساینده و … کاربرد دارند.

لاتکس XSBR , انواع دستکش
petrotex 8208چسبندگی و انعطاف بالا به انواع نخ ، قابل ترکیب با لاتکس‌های NR و NBR و فیلر با حفظ انعطاف و خواص
petrotex 8210چسبندگی و استحکام بالا به انواع نخ ، قابل ترکیب با لاتکس‌های NR و NBR
لاتکس XNBR , انواع دستکش
petrotex N300چسبندگی و انعطاف بالا به انواع نخ ، قابل ترکیب با لاتکس‌های NR و NBR و فیلر با حفظ انعطاف و خواص
petrotex N315چسبندگی و انعطاف بالا به انواع نخ ، قابل ترکیب با لاتکس‌های NR و NBR و فیلر با حفظ انعطاف و خواص
petrotex N380چسبندگی و استحکام بالا به انواع نخ ، قابل ترکیب با لاتکس‌های NR و NBR
عامل پخت
Palmadex 300A عامل پخت پتروتکس N300
Palmadex 315A عامل پخت پتروتکس N315
Palmadex 380A عامل پخت پتروتکس N380